BodyJet-Liposuction
LIPOSUKCJA WODNA (BODY JET)
 
 

 ŚWIATOWY HIT!!!

 

BODY-JET - LIPOSUKCJA WODNA W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM Z MOŻLIWOŚCIĄ WSZCZEPIENIA WŁASNEGO TŁUSZCZU W PIERSI, POŚLADKI, ŁYDKI, USTA I KOŚCI POLICZKOWE

Body-Jet to najnowocześniejsze urządzenie do liposukcji, które jest w swym działaniu delikatne i mało inwazyjne. Jest to tzw. liposukcja wodna, pozwalająca prowadzić zabieg z efektami lepszymi niż klasyczna liposukcja

Body-Jet posiada innowacyjny system odsysania tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul z wodnym strumieniem, którego ciśnienie można dopasować do rożnej struktury tkanki tłuszczowej. Pozwala to na wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych, chroniąc jednocześnie tkankę łączną, naczynia i nerwy. Precyzyjny i dokładny strumień wodny jest już stosowany w wielu dziedzinach chirurgicznych. Porównanie z technikami konwencjonalnymi wykazało technikę wodna jako lepszą, ponieważ czas zabiegu jest krótszy, utrata krwi zdecydowanie mniejsza a tkanki w lepszym stanie pozabiegowym.

Innowacją i niezaprzeczalnym atutem technologii Body-Jet jest uzyskiwanie w wyniku liposukcji nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które można wykorzystać w procedurach modelowania ciała (powiększania piersi, pośladków, ust, wypełniania kości policzkowych oraz łydek). Jest to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz. Zabiegi te również wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, podczas jednej procedury zabiegowej.


  
8
 
7
 

Podczas liposukcji wodnej, podawany jest kaniulą (pod ciśnieniem) specjalny roztwór, który uwalnia komórki tłuszczowe z tkanki łącznej oszczędzając jednocześnie bardziej włókniste struktury (nerwy i naczynia). Substancja ta jednocześnie znieczula operowany obszar oraz zwęża naczynia krwionośne minimalizując krwawienie. Tą samą kaniulą komórki tłuszczowe są odsysane. W wyniku miejscowego obkurczenia naczyń krwionośnych dzięki adrenalinie, usunięta tkanka tłuszczowa zawiera zwykle 1 - 3% krwi. Podczas zabiegu klasycznej liposukcji wykonywanej w znieczuleniu ogólnym ilość ta może dochodzić do 40% w danej próbce. Polepszona hemostaza nie tylko zmniejsza utratę krwi, ale również skutkuje zmniejszonymi wylewami krwawymi. Woda pod ciśnieniem łączy się z komórkami tłuszczu a następnie zasysana jest ponownie i wydalana na zewnętrz.

 

Modelowanie ciała:

Uzyskiwane w wyniku liposukcji nieuszkodzone komórki tłuszczowe, można wykorzystać w procedurach powiększania piersi i modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek. Jest to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz. Zabiegi te również wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, podczas jednej procedury zabiegowej, a przygotowany materiał podawany jest kaniulą, co eliminuje powstawanie liniowych blizn. Podczas jednego zabiegu podaje się maksymalnie 250 ml materiału do każdej piersi.

 

Strategia leczenia polega na podaniu cienką kaniulą przygotowanego materiału w pobliżu dobrze unaczynionych tkanek. Dzięki temu przeszczepiony tłuszcz może lepiej znieść okres hipoksji (obniżonej zawartości tlenu we krwi) i wytworzyć nowe krążenie. Następuje to w ciągu 36 godzin. W tym czasie część tkanki jest nieodwracalnie wchłaniana (maksymalnie do 20%).

 

Wpływ na to ma między innymi miejsce, z którego pobierane są komórki tłuszczowe. Wielu specjalistów uważa, że ze względu na niewłóknisty charakter tkanki tłuszczowej oraz nieznaczne unaczynienie w tym obszarze optymalnym miejscem są zewnętrzne powierzchnie ud.

 

Mniej unaczynione adipocyty mogą być zdolne do dłuższego przeżycia początkowego okresu obniżonej zawartości tlenu we krwi, bezpośrednio po dokonaniu przeszczepu. Po okresie początkowego obrzęku następuje stopniowe wchłanianie tłuszczu, które po upływie około 6 miesięcy stabilizuje się.

 

Według badań jest to od 20 do 40 % objętości pozostałej po pierwszych 36 godzinach od zabiegu. Głównym czynnikiem wpływającym na tą wielkość może być znacząca zmiana masy ciała, np. w wyniku diety lub intensywnego wysiłku fizycznego. Po tym okresie efekt przeszczepu jest już stały. Procedurę można powtórzyć po 6 miesiącach od pierwszego zabiegu.

 
 
 
1 2
3

4

5
 
 

,,Zabieg jest bezpieczny, wykonywany bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Polecam ten zabieg wszystkim Paniom i Panom, którzy podejmowali wielokrotne próby odchudzania, a tłuszcz w newralgicznych miejscach (brzuch, bryczesy, kolana itp...) zawsze zostawał.

Zabieg jest dla wszystkich osób, które chcą wymodelować ciało w określonych miejscach.

Polecam gorąco, specjalista chirurgii plastycznej."

 

dr Paweł Pisera

 
 
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55


 

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

ZADZWOŃ DO NAS+48 42 683 12 68
ZAPRASZAMYŁódź, ul. Prądzyńskiego 103a
Pn-Pt:10.00 - 21.00
Sob:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
FILIAKLINIKA BROCCY
28-210 Bogoria,
ul. Opatowska 9
woj. świętokrzyskie
KARTA PODARUNKOWA