NICI PDO, SILUETTE
BEZOPERACYJNY LIFTING Z ZASTOSOWANIEM NICI PDO
 
W Medical Margaret Spa wykonujemy najnowocześniejsze zabiegi liftingujacy z zastosowaniem nici PDO, Silhouette, Aptos czy Happy Lift.

Efekt liftingu uzyskiwany jest dzięki specjalnemu splotowi nici i właściwościom pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, jakie wykazuje polidioksanon – substancja, z której wykonane są nici.

System nici PDO powstał pięć lat temu w Korei Południowej i obecnie wykonywany jest w wielu krajach (Japonia, USA, Brazylia, Rosja oraz w Europie Zachodniej) PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch skręconych stałych włókien (polifilament), które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.
Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych do produkcji szwów skórnych i podskórnych stosowanych w chirurgii plastycznej, okulistyce, ginekologii.
Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych i wykazuje wysoki profil bezpieczeństwa.

W badanich klinicznych stwierdzono, że polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy – czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.

Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.Procedura jest odpowiednia dla osób od około 30 roku życia, kiedy to pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Nie ma natomiast górnej granicy wiekowej.ZALETY ZABIEGU: wutluscic
............................................................................................................................................................................................

- bezpieczeństwo,
- brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu, 
- natychmiastowe wyniki, 
- wysoka skuteczność, 
- brak nacięć i blizn nici są całkowicie wchłaniane, 
- możliwość powtórzenia procedury, 
- brak widoczności i wyczuwalności nici.WSKAZANIA:

............................................................................................................................................................................................

Twarz
- poziome i pionowe zmarszczki czoła,
- lifting czoła,
- obniżone zewnętrzne krawędzie brwi,
- wiotka tkanka, opadające brwi,
- dolna powieka – worki pod oczami,
- policzki,
- wyraźny fałd nosowo-wargowy,
- rowek policzkowo-jarzmowy,
- fałd podbródkowy,
- fałd marionetkowy (linie marionetki),
- V lifting,
- opadające policzki i obszar pod dolną szczęką fałd skóry na policzku pomarszczone policzki/


Ciało
- fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie ujędrnianie i kształtowanie piersi,
- wiotka skóra,
- rozstępy,
- niewrażliwa tkanka podskórna i skóra (po zabiegach liposukcji
).
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

CALL US+48 42 683 12 68
ADDRESSLodz ul. Pradzynskiego 103a
Mon-Fri:10.00 - 21.00
Sat:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
STAY UP TO DATESubscribe our newsletter
and get latest news
GIFT CARD