MAKIJAŻ PERMANENTNY 
 
W MEDICAL MARGARET SPA
 
 
 
 
logo-ltl-santa
 
 
 

DLA KOGO TAKI LUKSUS?
 
  Dla każdego, w szczególności dla osób:
- które rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście,
- osób zapracowanych: skraca znacznie czas wykonywania porannego makijażu (prezenterzy telewizyjni, aktorzy, 
  modelki),
- uprawiających sporty wodne,
- starszych, mających problemy ze wzrokiem,
- planujących pobyt w szpitalu,
- pozbawionych brwi i rzęs, np. po chemioterapii, cierpiących z powodu niedoskonałości urody w postaci nierównych
  konturów czy braku symetrii
- posiadających potrzebę retuszu blizn, przebarwień, tatuaży.
 
 

bogulak1       szczyt       

Szkolenie z Pigmentacji Medycznej z dr Szczytem w Warszawie

 
 thumb.html
 
 

  ja basenja basen2

 

"W makijażu permanentnym czuję się doskonale od rana do wieczora, a w szczególności w wodzie"

                                                                                                                                                                                        Kasia

 

IMG 7695

 

 

 

 

Jako nieliczni na Świecie wykonujemy kreskę w śluzówce w znieczuleniu okulistycznym.
 

                       makijaz6makijaz4makijaz6

 


Jako jedyni w Łodzi posiadamy certyfikat

 

 

 

 

6478

Charakteryzator teatralno - filmowy, licencjonowana linergistka - Małgorzata KowalskaOferujemy Paniom nowy rodzaj makijażu ust, oczu i brwi utrzymujący się do ok. 3-5 lat tzw. Conture® Make-up firmy LONG TIME LINER®.

Makijaż Conture® Make-up LONG TIME LINER® jest metodą nr 1 na świecie służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt ust (wypełnienie w całości kolorem, rozświetlenie), linię brwi, retuszuje plamy barwnikowe, blizny i tatuaże. Conture ® Make-up nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.
 
METAMORFOZY
 
 
mariola01
 
 
mariola02
 
  Przed:                                      Po:
 
kasia przedkasia po 1kasia w trakcie 1
kasia w trakcie 2
kasia po 2
kasia po 3
 
 
  Przed:                                                  Po:
 
marta przedmarta po 1marta po 2
 
 
stylizacja oka
 
 makijaz 01
 
Image-1
 
oczy001
oczy002
 
kreska 11
 
IMG 7786
 
 
Image-1
 
stylizacja oka - makijaż permanentny brwi
 
 
 IMG 7870
 
IMG 7871
 
 
IMG 7872
 
 
IMG 7785
 
 IMG 7436
 
przed po 12 
 
przed po 11
 
przed-po-11
 
przed-po-10
 
brwi001
 
brwi002
 
przed po 8
 
przed po 9
 
przed po 10
 
06
 
000
 
00
 
0
 
 
 
 
brwi1
 
brwi1
 
brwi1
 
 
 
 
 
                  
 
        
 
 
 
 
 
 
           
 
 
 
Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok. 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu.
 
 makijaz5
 
 
 
SPRZĘT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LONG-TIME-LINER
 

Technologia Long-Time-Liner oparta jest na sterowniku i poręcznym urządzeniu do pigmentowania [linerze].

 

PRECYZYJNE LINIE

 

Poręczne urządzenie do pigmentacji działa jak nowoczesne pióro atramentowe — zamiast wykorzystywania kropli atramentu na skórze Linergistka napełnia specjalny pojemnik urządzenia wybranym kolorem, a następnie przeprowadza zabieg z wykorzystaniem specjalnej igły, do której na bieżąco dostarczany jest barwnik. Pośród licznych zalet tej technologii Linergistka może przez cały czas kontrolować obszar skóry, na którym przeprowadzany jest zabieg, co oznacza, że barwnik może być stosowany z niespotykaną jak dotąd precyzją. Ponieważ urządzenie wykorzystuje bardzo cienką igłę, nieograniczony podgląd jest warunkiem koniecznym dla zapewnienia osiągnięcia najlepszych rezultatów. Fakt, że barwnik przekazywany jest bezpośrednio z urządzenia oznacza również, iż przez cały czas trwania zabiegu kolor zachowuje idealną czystość. Taka sytuacja nie jest możliwa w przypadku pracy z kroplami atramentu, kiedy to igła, która na przemian wchodzi w skórę, a następnie jest z niej wyjmowana powoduje, że pojemnik z atramentem szybko ulega zanieczyszczeniu.

 

 
 
PRĘDKOŚĆ I GŁĘBOKOŚĆ
 
Linergistka ma pełną kontrolę nad dwoma, niezwykle ważnymi aspektami obsługi urządzenia. Z jednej strony jest w stanie dostosowywać prędkość igły, ustawiając ją na poziomie od 55 do 70 ruchów na sekundę. Badania i wiele lat doświadczenia firmy Long-Time-Liner pokazują, że częstotliwości poza zakresem określonym powyżej prowadzą do utraty precyzji, a tym samym gorszych wyników końcowych. Z drugiej strony, specjalistka może kontrolować odległość igły od urządzenia, co stanowi wyjątkową innowację systemu. Ma to bezpośredni wpływ na ilość barwnika pobieranego z urządzenia, czyli na przepływ koloru. Możliwość kontroli tych dwóch aspektów nie tylko sprawia, że nasze urządzenie jest zdecydowanie bardziej praktyczne, ale także daje Linergistce pewność, że efekt prowadzonych czynności będzie odpowiadał wymaganiom, a klientka będzie w pełni zadowolona z końcowego rezultatu.
 
 
 
IDEALNY POZIOM KONTROLI
 
Urządzenie do pigmentowania jest podłączone i zarządzane przez kontroler. W ten sposób Linergistka może wybrać pomiędzy czterema ustawieniami, które zostały fabrycznie zaprogramowane dla typowych sposobów pracy. Istnieje także możliwość zmienienia ustawień ręcznie, aby zapewnić idealny poziom kontroli. Ze względu na fakt, że Long-Time-Liner cały czas rozwija i publikuje nowe kody programowe, oprogramowanie sterownika zawsze jest w pełni zaktualizowane.

Stałe i nieprzerwane dążenie do innowacyjności zostało nagrodzone licznymi wyróżnieniami, w tym nagrodą Readers’ Choice Award 2009/2010 w kategorii makijażu permanentnego.

Long-Time-Liner® posiada certyfikat świadczenia usług spełniający standard ISO 13485:2003 dotyczący wyglądu, produkcji, dystrybucji i logistyki. Urządzenia i pigmenty Long-Time-Liner® są produkowane zgodnie z dyrektywą 94/42 EEC. Szkolenia opracowane przez specjalistów również posiadają certyfikat jakości EDUQUA Szwajcarskiego Stowarzyszenia Jakości i Systemów Zarządzania.
 
 
PIGMENTY
 

Barwniki zostały opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne.


Barwniki Conture® Liner-Duo są produkowane zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG jako produkty medyczne. Po licznych badaniach przeprowadzonych przez Europejski Instytut Inspekcji, kolory pigmentów zostały zatwierdzone i uznane za bezpieczne.

Farby pigmentacyjne oferowane do metody Conture® Make-up produkowane są w warunkach sterylnych we własnym laboratorium firmy Long Time Liner® w Monachium.

Wszystkie barwniki posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości matali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Long Time Liner® posiada bardzo bogatą ofertę barw.

- farby pigmentacyjne do pigmentacji upiększających typu Desinger.


Zastosowane materiały odpowiadaja całkowicie rozporządzeniom kosmetologicznym. Długoletnie doświadczenie firmy Long Time Liner® Make up GmbH nie odnotowało żadnych negatywnych zjawisk, ani podrażnień bądź nieprzyjemnych reakcji na skórze.

- farby pigmentacyjne Conture® Liner-Duo

Pigmenty Conture® Liner-Duo wykorzystywane są w zakresie medycznej pigmentacji.

nowe

permanentny pigmenty baner


Zastosowanie farby to sterylne, antybakteryjne, nieorganiczne pigmenty (żelazo i tlenki tytanu) pochodzenia mineralnego, uzyskujące certyfikaty, oraz spełniające międzynarodowe normy i rozporządzenia dotyczące produktu medycznego.

Farby pigmentacyjne Conture® 2000 pod względem alergologicznym i toksykologicznym nie budzą żądnych zastrzeżeń i klasyfikują się jako A 0, spełniają wytyczne standardu pigmentacji medycznej czyli mogą być stosowane do pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i pigmentacji odnawialnej.

Farby Long Time Liner® nie zawierają gliceryny.

Jasne odcienie tworzone są z użyciem dwutlenku tytanu , ciemne zaś otrzymywane są z tlenków żelaza. Mieszając te składniki w odpowiednich proporcjach osiągane jest pełne spektrum barw – od czarnego przez brąz do czerwonego i ochry. Jasne odcienie zawierają więcej dwutlenku tytanu. Obydwa związki są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych.

 


NAGRODY
...............................................................................................................................................................................
 
 ltl nagrody pl MALE

 ...............................................................................................................................................................................

 

 

Nagroda Beauty Forum Award 2013/14

Würtenberger, znana firma konsultingowa, przeprowadziła w Niemczech ogólnonarodowe reprezentatywne badanie rynku na rzecz Beauty Forum Awards. Badanie, w którym wzięły udział kosmetyczki, miało na celu wyłonienie liderów rynku w zakresie innowacji i skuteczności [performance quality]. Marka Long-Time-Liner® ponownie zdobyła pierwsze miejsce, potwierdzając znakomitą jakość i skuteczność.

 

Prix d’honneur de la beauté

To honorowe wyróżnienie przyznano założycielowi firmy, panu Waltraudowi Kuffnerowi, za jego życiowe osiągnięcie. Forum Urody przyznaje tę nagrodę wyróżniającym się osobowościom z branży kosmetycznej. Waltraud Kuffner, wyraźnie szczęśliwy i dumny z tego zaszczytu, przyjął nagrodę osobiście z rąk prof. dr Manga. Jürgen Volpp, Dyrektor Zarządzający Health and Beauty, także uczestniczył w tym wydarzeniu i wygłosił specjalne przemówienie.

 

Readers’ Choice Award 2011/2012

Pierwsze miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Readers’ Choice Award 2011/2012 – Co dwa lata, na podstawie wyników kwestionariusza wypełnianego przez wykwalifikowanych specjalistów z branży, magazyn Beauty Forum ogłasza zwycięzców w 11 kategoriach. Fakt, że firma Long-Time-Liner® jest od dawna zwycięzcą w kategorii Makijaż Permanentny oraz po raz trzeci z rzędu zgarnęła nagrodę Beauty Forum mówi sam za siebie.

 

Pierwsze miejsce Beauty Forum Award 2012

Würtenberger, znana firma konsultingowa, przeprowadziła w Niemczech ogólnonarodowe reprezentatywne badanie firm kosmetycznych w imieniu Beauty Forum Award 2012. Celem było wyłonienie lidera rynku w zakresie innowacji i portfela usług. Marka Long-Time-Liner® została wyróżniona najwyższą nagrodą podczas gali rozdania nagród w Baden-Baden.

 

Beauty Forum Award 2010

LISTOPAD 2010 – firma LONG-TIME-LINER® otrzymała nagrodę czytelników niemieckiego wydania magazynu BEAUTY FORUM w plebiscycie „Readers Choice 2010/2011″ w kategorii „Najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego”.

LONG-TIME-LINER® już po raz 4 z rzędu został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.

 

Readers’ Choice Award 2009/2010

Pierwsze miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Readers’ Choice Award 2009/2010 – Co dwa lata, na podstawie wyników kwestionariusza wypełnianego przez wykwalifikowanych specjalistów z branży, magazyn Beauty Forum ogłasza zwycięzców w 11 kategoriach. Fakt, że firma Long-Time-Liner® jest od dawna zwycięzcą w kategorii Makijaż Permanentny oraz po raz drugi z rzędu zgarnęła nagrodę Beauty Forum mówi sam za siebie. Najważniejsze jest to, że firma budowana wokół postaci Waltraud Kuffner od 20 lat zapewnia niedoścignioną jakość oraz innowacyjność na rynku zabiegów i produktów upiększających.

LONG-TIME-LINER® już po raz 3 z rzędu został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.

 

Międzynarodowe Konkursy

Pierwsze miejsce podczas międzynarodowych konkursów – Corinna Kuffner, „mistrzyni handlu” oraz córka założycielki firmy Waltraud Kuffner, została w 1997 roku wyróżniona w kategorii makijaż permanentny podczas krajowego i międzynarodowego konkursu. Już po raz 4 z rzędu Long Time Liner® Conture® Make-up został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.
 
 
 
 
NORMY I CERTYFIKATY
 

Urządzenia i  pigmenty LONG-TIME-LINER® spełniają wymagania międzynarodowych norm, między innymi:

DIN EN ISO 13485:2007 „Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – wymagania w stosunku do systemów ze względu na wymagania prawne”
określającą wymagania do systemu zarządzania jakością, które mogą być stosowane przez organizacje do projektowania i prac rozwojowych, produkcji, instalowania i usług serwisowych wyrobów medycznych oraz projektowania, rozwoju i świadczenia związanych z tym usług.

93/42 EWG dotycząca wyrobów medycznych.

ISO 9001 „Systemy zarządzania jakością”

 która ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.

Szkolenia Long-Time-Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA- Szwajacarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.

Certyfikacja szkoleń eduQua

W marcu 2001 roku usługi szkoleniowe dla Linergistek organizowane przez Long-Time-Liner® otrzymały certyfikację zgodnie z systemem opracowanym przez Prof. Dr. Dres. h.c. Rolfa Dubsa, który pozwala na ocenę usług szkoleniowych. Usługi szkoleniowe Long-Time-Liner® od tej pory oznaczone będą znakiem jakości eduQua (informacje dostępne na stronie www.eduqua.ch).

Coroczna certyfikacja TÜV zgodnie z normą ISO 13485:2003
Long-Time-Liner® poddaje się corocznej inspekcji TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego). Działania te pozwalają na utrzymanie stałej jakości rozwoju, produkcji, usług, logistyki i dystrybucji na rynku technologii medycznych w Monachium.
 
Certyfikacja TÜV oraz zatwierdzenie zgodnie z niemiecką ustawą o urządzeniach medycznych.
W styczniu 2000 roku firma Long-Time-Liner® dokonała kolejnego kroku w rozwoju po pomyślnym zakończeniu procesu certyfikacji przez TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego) zgodnie z wymogami normy ISO 9001/EN 46001 w odniesieniu do rozwoju, produkcji, usług, logistyki i dystrybucji na rynku technologii medycznych w Monachium. Po pozytywnym zakończeniu procesu certyfikacji barwniki oraz urządzenia do mikropigmentacji zostały zatwierdzone i uznane za zgodne z dyrektywą o urządzeniach medycznych 93/42/EWG oraz z niemiecką ustawą o urządzeniach medycznych (MPG).
                           permanentny logo emv        permanentny eduqua logo     permanentny logo tuv
 
Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż. Na prośbę klientki jest możliwość wykonania makijażu ust w znieczuleniu stomatologicznym.
 
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
 
Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub specjalnym mleczkiem i tonikiem. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
 
 
 
makijaz8

makijaz7
 
Przeciwwskazania do zabiegu:

- infekcja,
- ciąża,
- cukrzyca,
- łuszczyca oraz
- przyjmowanie leków sterydowych.

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez lekarza.

Makijaż permanentny Conture Make-Up Long-Time-Liner polecam wszystkim Kobietom, które chcą zawsze wyglądać perfekcyjnie.

Dysponujemy najnowcześniejszym aparatem (Rok produkcji 2010)

Urządzenie Conture® Liner-Duo wykorzystuje pełna wiedzę, najnowsze rozwiązania techniczne i gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań. To najwyższa jakość wykonania, ale także bezwzględna czystość higieniczna potwierdzona przez wielu lekarzy i profesjonalistów medycznych. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały nierówny tatuaż. Barwnik wprowadzany jest równomiernie i po 3-4 latach jaśnieje z równa intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni.

Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł. Wykonane są z chirurgicznej stali szlachetnej. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne, co gwarantuje wykonanie dokładnego makijażu, oraz daje możliwość cieniowania. Pojemnik z barwnikiem znajduje się w rączce aparatu. Nie trzeba maczać igły w barwniku, w aparacie Conture® Liner-Duo barwnik sam spływa po igle malując jak flamaster.


Long Time Liner to najlepszy, dostępny na rynku polskim aparat do makijażu długotrwałego. Aparat posiada certyfikaty CE-, GS- i TUV.

Conture® Liner-Duo to jedyny aparat cyfrowy umożliwiający zasilanie pigmentem za zbiorniczka (a nie poprzez zanurzanie igły jak w większości aparatów), który spełnia najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki pojedynczej igle umieszczonej w rączce aparatu możliwe jest wykonanie bardzo precyzyjnego rysunku i cieniowania. Regularna częstotliwość drgań zapewnia kontrolę nad ilością wprowadzanego barwnika.


Wykonujemy rekonstrukcje po urazach i wypadkach, chemioterapii:
- łuków brwiowych,
- ust,
- oczu,
- blizn pooperacyjnych i innych.Ceny ustalane są indywidualnie. Każdy zabieg korekty rekonstrukcji jest odpłatny
.
 
 
 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ,
SKONTAKTUJ SIĘ Z MEDICAL MARGARET SPA:
42 683-12-68, 502-781-773, 602-51-99-55

DR JOANNA I MACIEJ BROCCY POLECAJĄ

CALL US+48 42 683 12 68
ADDRESSLodz ul. Pradzynskiego 103a
Mon-Fri:10.00 - 21.00
Sat:10.00 - 15.00
biuro@margaret-spa.pl
STAY UP TO DATESubscribe our newsletter
and get latest news
GIFT CARD